وینفونت
قوانین هنر نهم
قوانین عضویت در هنر نهم

به هنر نهم خوش آمدید. عضویت در هنر نهم برای همه افراد بلامانع است و افراد می‌توانند به صورت انفرادی و یا تیمی در هنر نهم ثبت نام و به فعالیت بپردازند. اما ثبت نام در سایت هنر نهم مستلزم توافق با قوانین این سایت است که در ادامه عنوان خواهد شد.

کاربران می توانند با نام کاربری دلخواه به صورت فردی یا تیمی ثبت نام کنند. تمامی کاربران می‌بایست در زمان انتخاب نام کاربری از کلمات مناسب استفاده کنند در غیر اینصورت هنر نهم می‌تواند طبق قوانین صاحب اکانت را مجبور به تغییر نام کاربری و با آن برخورد نماید.

نام نمایشی در سایت می تواند با نام کاربری شما متفاوت باشد. محدودیتی در انتخاب نام وجود ندارد. این نام می تواند نام واقعی شما ، نام شرکت و موارد دیگر باشد اما اجازه استفاده از نام سایر افراد یا گروه ها وجود ندارد.

برای مراودات مالی با هنر نهم حتما می بایست نام و نام خانوادگی صاحب حساب را در پنل ثبت کنید. این موارد به سایر کاربران نمایش داده نمی شود و نزد هنر نهم محرمانه است.

پس از ثبت نام امکان تغییر نام کاربری یا حذف حساب کاربری ایجاد شده در هنر نهم وجود ندارد.

قوانین انتشار قالب در هنر نهم
طراحان وب می توانند به صورت فردی یا تیمی قالب های خود را در هنر نهم قرار دهند. برای انتشار قالب به صورت تیمی ، یکی از نفرات می‌بایست در سایت ثبت نام کند. تمام مراودات هنر نهم با دارنده حساب کاربری که ایمیل و شماره موبایل آن در سایت تائید شده است می‌باشد.

با قرار دادن قالب در سایت هنر نهم شما گواهی می‌دهید که حقوق مالکیت همه المان های استفاده شده در آن قالب متعلق به شما می‌باشد و از هیچگونه نمونه مشابه داخلی / خارجی بدون کسب مجوز استفاده نکرده اید.

طرح هایی که توسط کاربران برای قرار گرفتن در سایت آپلود خواهند شد باید مطابق با قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران باشند.

در صورت اطلاعِ هنر نهم از عدم رعایت موارد قبلی از طرف کاربر، تم ارسالی درهر یک از مراحل قرارگیری در هنر نهم که باشد از سایت حذف و درآمد فروش آن بلوکه خواهد شد و کاربر خاطی موظف به پاسخگویی به مراجع قانونی می باشد.

با توجه به نیازها و توضیحاتی که در صفحه آپلود قالب ذکر شده است حق تائید یا عدم تائید قالب های ارسالی برای تیم فنی هنر نهم محفوظ می‌باشد.

قیمت گذاری بر روی قالب توسط تیم هنر نهم و بر اساس قواعد مشخص شده می‌باشد.

پس از تائید و قرارگیری قالب شما در هنر نهم امکان درخواست حذف آن قالب در هنر نهم توسط طراح قالب وجود ندارد

طراحان وظیفه دارند جوابگوی مشکلات احتمالی که خریداران قالب هایشان داشته اند و در قسمت نظرات یا تیکت پشتیبانی عنوان کرده اند باشند.

قوانین خرید قالب از هنر نهم
تمامی خریداران موظف هستند در هنگام خرید از کیفیت طرح مورد نظر خود مطمئین شوند. پس از خرید امکان برگشت خرید از حساب خریدار وجود نخواهد داشت.

در صورت وجود مشکل و یا نیاز به پرسش سوال در مورد قالب های خریداری شده ، کاربر موظف است که سوال خود را در قسمت پیشتیبانی هر قالب بپرسد و از ارسال پرسش خود در سایر قسمت های هنر نهم و ایجاد راه ارتباطی با طراح بیرون از هنر نهم خودداری نماید.

کپی برداری از تم های قرار داده شده در هنر نهم به هر نحو غیر قانونی است و افراد و سایت هایی که به هر نحو از این تم ها برای مقاصد شخصی سو استفاده کنند باید در مراجع قانونی پاسخگو باشند.


 
محک تبلیغات در هنر نهم